Готові роботи

Аптечна технологія ліків (АТЛ) (ID:169616)

РозділІнше
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2016
Кількість сторінок 24
Зміст I. Теоретичні основи виготовлення стерильних та асептично виготовлених лікарських форм. 1.Допоміжний матеріал, що застосовують при виготовленні стерильних та асептично виготовлених ЛФ. 2. Стабілізація розчинів речовин, що легко окислюються. 3. Розчини для ін´єкцій на не водних розчинниках. 4. Класифікація антибіотиків, що використовуються у технології ЛФ. 5. Отримання, зберігання і контроль якості води для ін´єкцій. 6. Особливості виготовлення розчину апоморфіну для ін´єкцій. 7.Загальні технологічні прийоми виготовлення ін´єкційних розчинів. 8.Оцінка якості, оформлення до відпуску і зберігання лікарських препаратів згідно з нормативною документацією. 9.Розчинники, що застосовуються для виготовлення ін´єкційних розчинів і вимоги, що становлять до них. 10.Очні краплі, їх технологія в залежності від розчинності ЛР. II. Рецепти III. Навчальні задачі.
Ціна(грн.) 300
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення