Готові роботи

МІЖНАРОДНА БЕЗПЕКА - ІНДИКАТОРИ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ ІСПАНІЇ (ID:231483)

РозділІнше
Тип роботи розрахункова робота
Рік виконання 2017
Кількість сторінок 21
Зміст 1. Виробнича безпека. 2. Демографічна безпека. 3. Енергетична безпека. 4. Інвестиційно-інноваційна безпека. 5. Продовльча безпека. 6. Соціальна безпека. 7. Зовнішньоекономічна безпека. 8. Макроекономічна безпека. 9. Фінансова безпека.
Ціна(грн.) 200
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
Банківська система Іспанії є однією з найстабільніших в Європі. Серед її відмінних рис можна виділити наступні: висока ступінь концентрації банківського капіталу поряд з невеликою кількістю кредитних установ, значний рівень валютних запасів, розгалужена мережа філій приватних банків і державних ощадних кас. Домінуючу роль відіграють національні банки зі 100-процентним іспанським капіталом. Лідер за вартістю ринкових активів - фінансова група «Банко Сантандер Сентраль Іспано». На позицію Іспанії в світовому господарстві визначальний вплив робить інтернаціоналізація національних кредитно-фінансових інститутів. Близько чверті активів банківської системи Іспанії знаходиться за кордоном, причому одна половина припадає на Латинську Америку, а друга - на європейські країни. У 2012 році Іспанія була змушена звернутися до Європейського союзу за фінансовою допомогою для своїх банків, щоб запобігти в країні банківської кризи; вона просила на це 100 млрд євро; реально було потрібно менше половини цієї суми, і вже в листопада 2013 міністри фінансів країн єврозони ухвалили рішення про дострокове згортання цієї програми зовнішньої допомоги. Також, Мадрид отримав кредити Євросоюзу, після чого влада Іспанії приступили до реформ і жорсткої бюджетної економії. Щодо державного бюджету Іспанії, то його дефіцитне значення досягає майже критичного, що у свою чергу потребує грошей для покриття даного дефіциту.

Замовлення

Замовлення