Готові роботи

“Біосинтез імуномодулятора з клітинної стінки бактерій Lactobacillus delbrueсkii” (ID:236576)

РозділБіологія
Тип роботи курсова
Рік виконання 2017
Кількість сторінок 34
Зміст ВСТУП………………………………………………………………………. РОЗДІЛ 1. Характеристика препарату Ліастен……………………………. РОЗДІЛ 2. Обґрунтування вибору біологічного агента та поживного середовища для його культивування………………………………………. РОЗДІЛ 3. Обґрунтування способу культивування і типу ферментера …. РОЗДІЛ 4. Опис технологічної схеми процесу біосинтезу ……….............. РОЗДІЛ 5. Контроль виробництва ………………………………………..... СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ……………………………….
Ціна(грн.) 400
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
Актуальність виготовлення такого імунобіотика, як Ліастен полягає в його високій ефективності та безпеці при лікуванні пацієнтів онкологічного, хірургічного та пульмонологічного профілю. Досвід застосування цього препарату в відкритих дослідженнях (Інститут експериментальної онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького, НДІ онкології та радіології, НДІ отоларингології, Національний медицинський університет ім. А.А. Богомольця) на етапі розширених клінічних випробувань довів його високу ефективність і безпеку при лікуванні хворих із злоякісними новоутвореннями, хронічною бронхолегеневою патологією [9, 6]. Новизною теми є використання штаму Lactobacillus delbrueсkii - 86 депонованого в колекції ВКПМ (ВНИИгенетика, ВКПМ - В – 5788) який, на відміну від інших, накопичує більшу кількість біомасси (8,2 г/л) та культивування його на збалансованому поживному середовищі.

Замовлення

Замовлення