Готові роботи

Облік розрахунків підприємства з банками та іншими кредитними установами (ID:12668)

РозділБухгалтерський облік
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 46
Зміст Вступ Розділ І Теоретичні основи обліку розрахунків підприємства з банками та іншими кредитними установами 1.1 Облік короткострокових кредитів банку 1.2 Облік готівкових та безготівкових розрахунків підприємства 1.3. Оцінка та документування розрахунків підприємства з банками та іншими кредитними установами Розділ 2 Практичні аспекти обліку розрахунків ВАТ «Черкасихліб» з банками та іншими кредитними установами 2.1 Загальна характеристика підприємства 2.2 Особливості формування облікової політики підприємства 2.3 Характеристика обліку розрахунків підприємства з банками та іншими кредитними установами Розділ 3 Шляхи удосконалення обліку розрахунків ВАТ «Черкасихліб» з банками та іншими кредитними установами Висновки Список використаної літератури Додатки
Ціна(грн.) 150
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення