Готові роботи

Облік розрахунків з підзвітними особами на прикладі Товариства з обмеженою відповідальністю «Продагроінвест» (ID:127380)

РозділБухгалтерський облік
Тип роботи дипломна
Рік виконання 2016
Кількість сторінок 102
Зміст ВСТУП 1.ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ОБЛІКУ РОЗРАХУНКІВ ІЗ ПІДЗВІТНИМИ ОСОБАМИ 1.1.Сутність, визначення та оцінювання розрахунків із підзвітними особами 1.2.Огляд літературних джерел та нормативно-правової бази з обліку розрахунків з підзвітними особами 1.3.Аналіз основних техніко-економічних показників діяльності ТОВ «Продагроінвест», його галузеві особливості та оцінка фінансового стану 2.МЕТОДИКА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКУ РОЗРАХУНКІВ З ПІДЗВІТНИМИ ОСОБАМИ 2.1. Організація обліку розрахунків з підзвітними особами 2.2.Аналітичний та синтетичний облік розрахунків із підзвітними особами 2.3.Напрямки удосконалення обліку розрахунків із підзвітними особами 2.4.Автоматизація обліку розрахунків із підзвітними особами 3.ЕКОНОМІЧНИЙ АНАЛІЗ РОЗРАХУНКІВ З ПІДЗВІТНИМИ ОСОБАМИ 3.1.Організаційно-інформаційна модель аналізу розрахунків з підзвіними особами 3.2.Фактичний аналіз розрахунків з підзвітними особами 3.3.Аналі ризиків розрахунків з підзвітними особами 3.4.Мета та завдання проведення аудиту на підприємстві 3.5.Організація аудиту розрахунків із підзвітними особами ВИСНОВКИ ТА ПРОПОЗИЦІЇ СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Ціна(грн.) 650
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення