Готові роботи

ЄУФІМБ, варіант К, Облік ЗЕД, №2088 (ID:14891)

РозділБухгалтерський облік
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 16
Зміст 7. Документальне забезпечення та облік операцій з експорту товарів, робіт, послуг 12. Облік лізингових операцій у зовнішньоекономічній діяльності Завдання № 3 Зареєстровано підприємство з іноземними інвестиціями. Статутний капітал складає 500000 дол. США. Іноземний інвестор робить внесок у вигляді іноземної валюти 400000 дол. США, нематеріальних активів 100000 дол. США. Курс НБУ на дату підписання установчих документів – 7,70 грн. за 1 дол. США, зарахування іноземної валюти – 7,75 грн. за 1 дол. США. Збір за державну реєстрацію іноземних інвестицій – 800 грн. Необхідно скласти журнал реєстрації господарських операцій і визначити необхідні суми: – відображено частку іноземного інвестора при формуванні статутного капіталу; – здійснено внески від іноземного інвестора: іноземною валютою, нематеріальними активами; – відображено курсову різницю, яка виникла на дату зарахування коштів на рахунок підприємства; – оплачено і відображено збір на державну реєстрацію іноземних інвестицій; – введено в експлуатацію нематеріальні активи. Література
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення