Готові роботи

Особливості обліку в Автрії (ID:166569)

РозділБухгалтерський облік
Тип роботи курсова
Рік виконання 2017
Кількість сторінок 39
Зміст СОДЕРЖАНИЕ Введение 3 1. Нормативно-правовое регулирование учета и отчетности в Австрии 4 2. Государственные и общественные организации, которые регулируют учет и составление отчетности в Австрии 10 3. Общие требования к финансовой отчетности в Австрии 12 4. Бухгалтерские профессии в Австрии 28 5. Сравнительная характеристика национальных стандартов учета Австрии и МСФО 32 Выводы 34 Список использованных источников 36
Ціна(грн.) 400
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення