Готові роботи

“Облік в галузях” (ID:178683)

РозділБухгалтерський облік
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2017
Кількість сторінок 1
Зміст У магазині торговельного підприємства на початок місяця в залишку було товарів загальною продажною вартістю 100000 гр., з них торгова націнка 18000 грн. Упродовж місяця підприємство закупило товарів на суму 600000 грн. (з ПДВ 100000 грн.). Послуги з перевезення товару надало транспортне підприємство, їх вартість становила 9000 грн. (з ПДВ 1500 грн.). Весь закуплений товар передали у магазин для роздрібного продажу, нарахувавши на нього націнку в сумі 68000 грн. За місяць у магазині реалізовано товари на загальну суму 750000 грн. Відобразити в бухгалтерському обліку операції з реалізації товарів.
Ціна(грн.) 15
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення