Готові роботи

ПУСКУ, Варіант №1, Судово-бухгалтерська експертиза, №3591 (ID:21541)

РозділБухгалтерський облік
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2008
Кількість сторінок 18
Зміст 18. Підстава і порядок призначення судово-бухгалтерської експертизи на етапі попереднього розслідування справи 44. Методика дослідження судово-бухгалтерською експертизою операцій з виробництва продукції Завдання № 6 У результаті контрольного вимірювання виконаних будівельно-монтажних робіт на будівництво складу ТОВ „ОСП” внутрішніми аудиторами виявлено завищення обсягу робіт на суму 79 тис. грн. Документальною перевіркою встановлено, що виконроб ТОВ „ОСП” Сухий В.О. з метою приховування нестачі вапна, цегли і цементу на загальну суму 63 тис. грн. за роздрібними цінами завищив обсяг будівельно-монтажних робіт і зробив приписку оплати праці найманій будівельній бригаді на 10,3 тис. грн. Необхідно визначити і вказати: – об'єкти судово-бухгалтерської експертизи; – суму збитку, нанесеного ТОВ; – джерела інформації для проведення експертного дослідження; – докази, що можуть засвідчити дане правопорушення; – методичні прийоми експертного дослідження; – профілактичні рекомендації. Література
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення