Готові роботи

Бухгалтерський облік виробництва продукції на підприємстві (ID:22697)

РозділБухгалтерський облік
Тип роботи дипломна
Рік виконання 2010
Кількість сторінок 90
Зміст Зміст ВСТУП РОЗДІЛ 1. ОСНОВИ ПОБУДОВИ ОБЛІКУ ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКЦІЇ 1.1. Економічна сутність продукції підприємства та процес її виробництва 1.2. Огляд нормативно-правової та спеціальної літератури з питань обліку та аналізу виробництва продукції Висновок до 1 розділу РОЗДІЛ 2. БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКЦІЇ НА ПІДПРИЄМСТВІ 2.1. Документальне оформлення процесу виробництва продукції 2.2. Облік виробництва продукції в системі рахунків 2.3. Порядок проведення інвентаризації та оцінка незавершеного виробництва 2.4. Внутрішньогосподарський облік виробництва продукції Висновок до 2 розділу РОЗДІЛ 3. МЕТОДИКА АНАЛІЗУ ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКЦІЇ 3.1. Система показників, інформаційна база та основні методи економічного аналізу 3.2. Методика аналізу динаміки, структури, асортименту та якості виробленої продукції 3.3. Методика аналізу ритмічності та комплексності виробництва продукції 3.4. Методика аналізу витрат на виробництво продукції Висновки Список використаної літератури ДОДАТКИ
Ціна(грн.) 300
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення