Готові роботи

Облік, аналіз і аудит розрахунків з постачальниками та підрядниками (ID:25439)

РозділБухгалтерський облік
Тип роботи дипломна
Рік виконання 2012
Кількість сторінок 123
Зміст ЗМІСТ ВСТУП РОЗДІЛ 1. Теоретико-методичні основи обліку, аналізу та аудиту розрахунків з постачальниками та підрядниками 1.1. Економічна сутність обліку розрахунків з постачальниками і підрядниками та нормативні документи, що його регламентують 1.2. Огляд літературних джерел, щодо обліку, аналізу та аудиту розрахунків з постачальниками та підрядниками 1.3. Аналіз основних техніко-економічних показників діяльності ТОВ «Інтернафта», його галузеві особливості та оцінка фінансового стану РОЗДІЛ 2. Організація обліку розрахунків з постачальниками та підрядниками 2.1. Організація обліку розрахунків з постачальниками та підрядниками 2.2. Аналітичний і синтетичний облік розрахунків з постачальниками та підрядниками 2.3. Відображення інформації у фінансовій звітності розрахунків з постачальниками та підрядниками і їх податковий облік 2.4. Напрямки вдосконалення організації та методики розрахунків з постачальниками та підрядниками РОЗДІЛ 3. Аналіз та шляхи вдосконалення обліку розрахунків з постачальниками та підрядниками 3.1. Загальна оцінка складу та структури кредиторської заборгованості в ТОВ «Інтернафта» 3.2. Факторний аналіз наявності та руху кредиторської заборгованості ТОВ «Інтернафта» 3.3. Виявлення резервів ефективного управління кредиторською заборгованістю РОЗДІЛ 4. Організація та методика аудиту розрахунків з постачальниками та підрядниками 4.1. Організація проведення аудиту розрахунків з постачальниками та підрядниками 4.2. Методика проведення аудиту кредиторської заборгованості 4.3. Заключні процедури узагальнення результатів аудиту та рекомендації щодо поліпшення методики проведення аудиту ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ ДОДАТКИ
Ціна(грн.) 600
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення