Готові роботи

Звіт з переддипломної практики на мат. ТОВ СП «РАТ» (ID:29987)

РозділБухгалтерський облік
Тип роботи звіт з практики
Рік виконання 2007
Кількість сторінок 60
Зміст Вступ 1. Організація облікового процесу на ТОВ СП “РАТ” 2. Критична оцінка облікової політики ТОВ СП “РАТ” 3. Організація внутрішньогосподарського контролю на підприємстві 4. Визначення беззбиткового обсягу продажів і зони безпеки ТОВ СП “РАТ” на основі маржинального аналізу 5. Фінансовий аналіз діяльності підприємства 6. Система управління діяльністю ТОВ СП «РАТ» та економічне обґрунтування прийнятя управлінських рішень 7. Аналіз податкового навантаження на підприємство Висновки та рекомендації Додатки
Ціна(грн.) 250
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення