Готові роботи

“основні засоби”

Предмет Бухгалтерський облік
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 47
Зміст Зміст Вступ 1. Класифікація і оцінка основних засобів. 1.1. Економічний зміст основних засобів 1.2. Склад та класифікація основних засобів 1.3. Оцінка основних засобів 2. Організаційно-економічна характеристика господарства 3. Первинний облік основних засобів. 3.1. Первинний облік основних засобів 3.1.1. Розробка та надання інвентарних номерів, інвентарні картки 3.1.2. Первинні документи з обліку руху основних засобів 3.1.3. Первинні документи з технічного стану експлуатації основних засобів 3.2. Синтетичний та аналітичний облік основних засобів 3.2.1. Облік надходження основних засобів 3.2.2. Облік переміщення основних засобів 3.2.3. Облік вибуття основних засобів 3.3. Шляхи вдосконалення обліку основних засобів Висновки і пропозиції Список використаної літертури Додатки
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення