Готові роботи

Методологія обліку та аудиту грошових коштів (ID:467)

РозділБухгалтерський облік
Тип роботи магістерська
Рік виконання 2008
Кількість сторінок 118
Зміст Зміст Вступ Розділ І.Теоретичні основи обліку та аудиту грошових засобів 1.1. Місце аудиту грошових засобів в системі фінансово-господарського контролю 1.2. Економічний зміст обліку грошових засобів 1.3. Нормативно-правові основи обліку та аудиту досліджуваної теми Розділ 2.Організація обліку та аудиту грошових засобів 2.1. Організаційно-економічна характеристика господарства 2.2. Оцінка ефективності функціонування системи бухгалтерського обліку грошових засобів на підприємстві 2.3. Організація та методика аудиту грошових засобів Розділ 3. Вдосконалення обліку та аудиту грошових засобів 3.1. Основні напрямки покращення аудиторського процесу та його автоматизація 3.2. Основні шляхи вдосконалення обліку грошових засобів Висновки і пропозиції Список використаних джерел Додатки
Ціна(грн.) 400
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення