Готові роботи

“Облік витрат фінансово-господарської діяльності”

РозділБухгалтерський облік
Тип роботи магістерська
Рік виконання 2008
Кількість сторінок 132
Зміст ЗМІСТ ВСТУП 1 Теоретичні основи обліку витрат фінансово-господарської діяльності 1.1 Економічний зміст витрат 1.2. Склад витрат виробництва та їх класифікація 1.3 Нормативно-правова база дослідження 2. Стан обліку витрат в ТОВ "Івашківці" 2.1 Організаційно-економічна характеристика господарства 2.2 Характеристика організації бухгалтерської служби 2.3 Організація первинного обліку виробництва в рослинництві та його вдосконалення 2.4 Стан аналітичного та синтетичного обліку витрат в рослинництві 2.5 Об'єкти обліку витрат продукції рослинництва 2.6 Методика калькулювання собівартості продукції рослинництва 3 Удосконалення обліку витрат виробництва у господарстві 3.1 Напрямки покращення калькулювання собівартості продукції 3.2 Удосконалення бухгалтерського обліку в господарстві 3.3 Облік витрат виробництва продукції рослинництва в умова П(С)БО ЗО «Біологічні активи» Висновки і пропозиції Список використаної літератури Додатки
Ціна(грн.) 400
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення