Готові роботи

“Облік та аудит розрахунків з оплати праці”

ПредметБухгалтерський облік
Тип роботи магістерська
Рік виконання 2008
Кількість сторінок 130
Зміст Зміст Вступ. 1. Теоретичні аспекти обліку і аудиту розрахунків з обліку оплати праці 1.1 Економічний зміст обліку праці та її оплати 1.2 Нормативно –правова база обліку оплати праці. 2. Облік і аудит розрахунків з оплати праці (на матеріалах господарства "товариства з обмеженою відповідальністю Кам'янець-Подільський птахокомбінат" 2.1 Характеристика підприємства. 2.2 Організація оплати праці 2.3 Форми і системи оплати праці. 2.4 Первинний облік розрахунків з оплати праці та його форми. 2.5 Групування і зведення даних з оплаті праці. 2.6 Синтетичний і аналітичний облік розрахунків з оплати праці 2.7 Утримання і нарахування що здійснюються на заробітну плату. 2.8 Звітність з оплати праці 2.9 Аудит з обліку оплати праці. 3. Вдосконалення обліку оплати праці. 3.1 Вдосконалення аналітичного та синтетичного обліку. 3.2 Автоматизація обліку оплати праці на підприємстві Висновки і пропозиції. Список літератури. Додатки.
Ціна(грн.) 400
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення