Готові роботи

1. Подвійний запис як елемент методу 2. Синтетичний облік нарахування основної і додаткової заробітної плати (ID:56323)

РозділБухгалтерський облік
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 14
Зміст ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА 1. Подвійний запис як елемент методу 2. Синтетичний облік нарахування основної і додаткової заробітної плати ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА Зміст завдання 1. На підставі даних про залишки майна та джерел його утворення на приватному підприємстві станом на 01.01.2007р. (таблиця 11.1) складіть баланс на 01.01.2007р. та відкрийте рахунки синтетичного обліку. 2. Складіть журнал реєстрації господарських операцій за січень 2007 р. (таблиця 11.2) і вкажіть по кожній з них первинні документи та кореспонденцію рахунків. 3. Відобразіть на рахунках господарські операції; підрахуйте обороти та залишки по рахункам на 31.01.2007 р. 4. Складіть оборотну відомість по рахункам синтетичного обліку. 5. Складіть баланс 31.01.2007 р. Список використаної літератури Додатки
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Інші роботи з даної категорії:

Замовлення

Замовлення