Готові роботи
“Організація і шляхи вдосконалення обліку витрат і виходу продукції рослинництва” ( на прикладі ТОВ А/Ф «Псьол» с. Велика Рибиця Краснопільського району Сумської області)

“Організація і шляхи вдосконалення обліку витрат і виходу продукції рослинництва” ( на прикладі ТОВ А/Ф «Псьол» с. Велика Рибиця Краснопільського району Сумської області) (ID:61585)

ПредметБухгалтерський облік
Тип роботи курсова
Рік виконання 2010
Кількість сторінок 53
Зміст Зміст Вступ 1. Теоретичні основи організації обліку витрат на виробництво і виходу продукції. 1.1. Економічний зміст витрат на виробництво та завдання їх обліку. 1.2. Нормативне та інформаційне забезпечення обліку витрат на виробництво та виходу продукції рослинництва. 1.3. Огляд літературних джерел. 2. Організація обліку витрат і виходу продукції рослинництва. 2.1. Організаційно – економічна характеристика підприємства. 2.2. Первинний облік витрат на виробництво і вихід продукції рослинництва. 2.3. Синтетичний та аналітичний облік витрат на виробництво і вихід продукції рослинництва. 3. Шляхи вдосконалення обліку витрат на виробництво і виходу продукції рослинництва. 3.1. Вдосконалення первинного обліку. 3.2. Вдосконалення синтетичного та аналітичного обліку витрат і виходу продукції. Висновок і пропозиції. Список використаної літератури. Додатки.
Ціна(грн.) 50
Інші роботи з даної категорії:

Замовлення

Замовлення

Мы №1 в Реф-рейтинге
Добавить отзыв
Хочу такой виджет