Готові роботи

1. Облік придбання, використання іноземної валюти та стягнення комісійних банком (ID:81426)

РозділБухгалтерський облік
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2013
Кількість сторінок 20
Зміст 1.Облік придбання, використання іноземної валюти та стягнення комісійних банком 1.1.Операції та їх класифікація 1.2.Особливості відображення статей в іноземній валюті у фінансовій звітності. Правила оцінки валютних статей балансу 1.3.Характеристика рахунків для запису валютної позиції 1.4.Порядок відображення в обліку операцій в іноземній валюті та банківських металах 1.5.Бухгалтерський облік валюто-обмінних операцій банків 1.6.Бухгалтерський облік операцій з купівлі-продажу іноземної валюти та банківських металів на міжбанківському валютному ринку 2.Задача. Підприємство відкрило у банку депозитний рахунок терміном на три місяці за ставкою 17% річних на суму 800000 річних. Нарахування відсотків за депозитом відбувається щомісячно. Нараховані відсотки за рішенням клієнта мають бути направлені на доповнення до депозитного вкладу по закінченню визначеного терміну. Скласти проводки.
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Інші роботи з даної категорії:

Замовлення

Замовлення