Готові роботи

“ЗАРОДЖЕННЯ ТА СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА” (ID:131052)

РозділВійськова справа
Тип роботи курсова
Рік виконання 2015
Кількість сторінок 26
Зміст Вступ 3 РОЗДІЛ1.ЗАРОДЖЕННЯ ТА СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА. 5 1.1 Етимологія терміна «козак» та перші писемні згадки про запорозьких козаків 5 1.2.Причини виникнення українського козацтва.Основні теорії походження козацтва. 9 РОЗДІЛ 2.ОРГАНІЗАЦІЯ КОЗАЦЬКОГО ВІЙСЬКА 17 1.1.Адміністративно-територіальний устрій та органи влади на Січі. 17 2.2.Військова організація козацтва. 20 Висновок 25 Список використаної літератури 26
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
Українське козацтво є одним з популярних об’єктів для дослідження не тільки у вітчизняній історії, але й в історичних науках інших країн. Козацтво, втілило в собі кращі національні риси українського народу. Воно обороняло рідний край від зовнішніх ворогів, чинило активний опір соціальному та національно-релігійному гнобленню, стало творцем нової форми державності на українських землях. Його колискою була Південна Україна, що знаходилася на межі двох різних цивілізацій: європейської (хліборобської, християнської) та азійської (кочової, мусульманської). Саме специфічні умови порубіжжя та особливості тодішнього життя і породили такий феномен як українське козацтво. На кінець XVІ ст. центр подій в Україні знову пере¬міщується на схід у Придніпров’я, яке протягом довгого часу лишалося мало¬заселеним. На порубіжних із татарами землях формується новий стан – козацтво. Тюркське за походженням слово «козак» означало вільних, незалежних від пана людей. Вперше цей термін використано у Початковій монгольській хроніці (1240). Існує низка версій, спрямованих на з’ясування походження козацтва. Зокрема існувало чимало спроб «вивести» козацтво від більш давніх степових народів – хозарів (козарів), чорних клобуків, черкесів (черкасів), татар. Інші автори генетично пов’язували козаків з різними групами слов’янського населення Київської Русі, Великого князівства Литовського, Речі Посполитої (автохтонна, болохівська, бродницька, уходницька, захисна, соціальна теорії тощо).

Замовлення

Замовлення