Готові роботи

“Водоспиртозаправщик ВСЗ-66”

РозділВійськова справа
Тип роботи реферат
Рік виконання 2016
Кількість сторінок 11
Зміст Зміст 1.Будова , призначення , та тактико-технічні характеристики ВСЗ-66….3 2.Висновок………………………………………………………………….10
Ціна(грн.) 25
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
Системи водоспиртозаправщика складаються з ряду різних механічних, гідравлічних і електричних агрегатів і пристроїв, які змонтовані на шасі автомобіля ГАЗ-66 і встановлені в спеціальному кузові (табл. 2). З лівого боку кузова розташовані вузли і агрегати системи заправки водоспиртовой сумішшю, а з правого — вузли і агрегати системи заправки спиртом, насоси та всмоктувальні рукави. У передній частині кузова змонтовані вузли силової установки, балони автоматичної системи пожежогасіння і електрощит із захисною апаратурою. В задній частині кузова розміщені супровідні рукава на барабанах і основні пульти управління системами водоспиртозаправщика.

Замовлення

Замовлення