Готові роботи

Міжбанківський кредитний ринок (ID:12702)

РозділГроші і кредит
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 58
Зміст Вступ Розділ 1. Теоретичні аспекти міжбанківського кредитного ринку 1.1 Поняття, функції та основні операції міжбанківського кредитного ринку 1.2 Законодавче регулювання операцій на міжбанківському кредитному ринку в Україні 1.3 Розвиток міжбанківського кредитного ринку у зарубіжних країнах Розділ 2. Аналіз міжбанківського кредитного ринку в Україні у 2006-2008 р. р. 2.1 Загальна характеристика міжбанківського кредитного ринку України 2.2 Оцінка рівня рефінансування комерційних банків 2.3 Дослідження кредитних аукціонів та стабілізаційного кредитування комерційних банків Розділ 3. Напрямки удосконалення міжбанківського кредитного ринку України Висновки Список використаних джерел Додатки
Ціна(грн.) 150
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення