Готові роботи

“Гроші і кредит” (ID:28407)

РозділГроші і кредит
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2012
Кількість сторінок 2
Зміст Задача № Визначити розмір грошової маси по агрегату М3, якщо розмір строкових внесків становить 15 млрд. грн., МО - 25 млрд. грн., сума на поточних рахунках-25 % від М0. У поточному році випущено ОВДП на суму 8 млрд. грн., з відсотком погашення 5 % річних. Розрахувати питому вагу функціональних форм грошей відносно МІ Задача № Сума надходжень грошових коштів в НБУ у готівковій формі становить 860 млрд. грн., у безготівковій - 740 млрд. грн. Сума видачі грошових коштів у готівковій формі -87 % від суми надходжень у готівковій формі. Сума видачі в безготівковій формі - 78 % від суми відповідних надходжень. Грошова маса становить: 1 кв. - 1250 млрд. грн 2 кв.-2020млрд.грн 3 кв. -2120 млрд. грн 4 кв.-1828 млрд. грн Знайти швидкість обігу різних форм грошей у наявному грошовому обігу Задача № Вкладник вніс 2 000 грн. у комерційний банк під 50 % річних на 5 років. Розрахувати суму вкладу через 5 років та дохід вкладника, якщо по вкладу нараховуються: а) прості відсотки; б) складні відсотки Рецесійний розрив у сукупних витратах становить 5 млрд. грн. Фактичний ВВП становить 100 млрд. грн. Гранична схильність до споживання дорівнює 0,8. Обчислити величину потенційного ВВП
Ціна(грн.) 20
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення