Готові роботи

“Функціонування єдиного казначейського рахунку та системи реєстраційних рахунків”

Предмет Державне регулювання економіки
Тип роботи дипломна
Рік виконання 2008
Кількість сторінок 83
Зміст 0509146478 Игор ВСТУП 3 Розділ 1. СУТНІСТЬ ТА ФУНКЦІЇ ЄДИНОГО КАЗНАЧЕЙСЬКОГО РАХУНКУ 8 1.1. Економічний зміст та призначення єдиного казначейського рахунку 8 1.2. Загальна характеристика рахунків, які відкри¬ваються в органах Державного казначейства 16 Розділ 2. АНАЛІЗ ВИКОНАННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ ЗА ДОХОДАМИ ТА ВИДАТКАМИ В ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА 2006 -2008 РОКИ 2.1. Характеристика діяльності управління Державного казначейства у Чернівецькій області 2.2. Аналіз виконання доходної та видаткової частини Державного бюджету 41 Розділ 3. ШЛЯХИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ВПРОВАДЖЕННЯ ЄДИНОГО КАЗНАЧЕЙСЬКОГО РАХУНКУ 3.1. Зарубіжний досвід управління бюджетними коштами 3.2. Стратегія удосконалення процесів по виконанню Державного бюджету України та основні шляхи її реалізації ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ ДОДАТКИ
Ціна(грн.) 1600
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення