Готові роботи

“Державне регулювання економіки”

РозділДержавне регулювання економіки
Тип роботи дипломна
Рік виконання 2008
Кількість сторінок 86
Зміст ЗМІСТ ВСТУП РОЛЬ ФІНАНСОВОЇ І БЮДЖЕТНОЇ ПОЛІТИКИ В РЕГУЛЮВАННІ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ КРАЇНИ 1.1. Фінансово-бюджетна політика як фактор стабілізації економіки України 1.2. Теоретичні основи побудови бюджетного механізму 1.3. Бюджетні орієнтири у світлі підтримки стратегії соціально – економічного розвитку України АНАЛІЗ ВИКОНАННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ ПО ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА 2006-2008 РОКИ 2.1. Характеристика управління Державного казначейства у Чернівецькій області 2.2 Склад та аналіз доходів державного бюджету по Чернівецької області 2.3. Аналіз структури бюджетних асигнувань по Чернівецькій області НАПРЯМКИ ВДОСКОНАЛЕННЯ БЮДЖЕТНОЇ ПОЛІТИКИ В УКРАЇНІ 3.1. Проблемні питання бюджетної політики України 3.2. Основні напрямки вдосконалення бюджетної політики України ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ ДОДАТКИ
Ціна(грн.) 1600
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення