Готові роботи

“Бюджетний механізм України”

ПредметДержавне регулювання економіки
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 50
Зміст Вступ Розділ 1. ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ ФУНКЦІОНУВАННЯ БЮДЖЕТНОЇ СИСТЕМИ 1.1. Державний бюджет в економічній системі держави 1.2. Поняття бюджетної системи 1.3. Нормативно-правове регулювання бюджетних відносин в Україні Розділ 2. ОСОБЛИВОСТІ БЮДЖЕТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ 2.1. Державний бюджет України: підходи до формування та розподілу 2.2. Місцеві бюджети як складова частина бюджетної системи України 2.3. Аналіз бюджетного механізму України на сучасному етапі Розділ 3. ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ БЮДЖЕТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ 3.1. Проблеми функціонування бюджетної системи України та можливі шляхи їх подолання 3.2. Альтернативні шляхи наповнення доходної частини державного бюджету України 3.3. Перспективні напрями бюджетної політики УкраїниВисновки Список використаної літератури Додатки
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення