Готові роботи

“Географічно-видавниче структурування галузевих документних потоків як напрямок документознавчих досліджень” (ID:260102)

РозділДіловодство, документалістика
Тип роботи курсова
Рік виконання 2019
Кількість сторінок 28
Зміст ВСТУП РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ ГЕОГРАФІЧНО-ВИДАВНИЧОГО СТРУКТУРУВАННЯ ГАЛУЗЕВИХ ДОКУМЕНТНИХ ПОТОКІВ ЯК НАПРЯМКУ ДОКУМЕНТОЗНАВЧИХ ДОСЛІДЖЕНЬ 1.1. Сутність і значення документних потоків 1.2. Структурування документних потоків та ресурсів РОЗДІЛ 2. ДОСЛІДЖЕННЯ ГЕОГРАФІЧНО-ВИДАВНИЧОГО СТРУКТУРУВАННЯ ГАЛУЗЕВИХ ДОКУМЕНТНИХ ПОТОКІВ 2.1. Аналіз галузевих документних потоків 2.2. Дослідження географічно-видавничих особливостей сегменту художньої літератури книжкового ринку України ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
Ціна(грн.) 200
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення