Готові роботи

“Українська ділова мова”

Предмет Діловодство, документалістика
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 8
Зміст ПЛАН 1.Виправити помилки у побудові словосполучень Наприклад: Згідно наказу - Згідно з наказом Виключення з правил - Вийняток з правил Повістка денна - Порядок денний 2.Перекласти українською мовою Наприклад: В любом случае визирование документа - У будь-якому випадку візування документа Лицевой счет, отпуск по болезни - Особовий рахунок, відпустка через хворобу Ввиду вышеизложенного - Зважаючи на вищесказане; вищевикладене 3.Автобіографія СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
Ціна(грн.) 30
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення