Готові роботи

Задачі з економіки природокористування (ID:117440)

РозділЕкологія
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2016
Кількість сторінок 6
Зміст У звітному періоді підприємство запланувало виготовити продукції на суму 110 тис. грн. Залишки нереалізованої продукції на складах на початок року складали 20 тис. грн., на кінець року – 17,5 тис. грн.. Фактично обсяг реалізації за звітний період зріс в порівнянні з плановим рівнем на 3,2 %. Середньорічні залишки оборотних засобів заплановані в розмірі 2 тис. грн., а фактично склали 1,7 тис. грн. Встановити суму абсолютного і відносного вивільнення оборотних засобів в результаті прискорення їх оборотності. Визначити абсолютний і відносний приріст виробництва продукції за рахунок підвищення продуктивності праці та збільшення чисельності персоналу, якщо обсяг виробництва продукції по підприємству за планом 1520 тис. грн., фактично за рік – 2330 тис. грн., чисельність персоналу за планом 183 чоловіки, фактично – 203 чол. Розрахувати плату за розміщення 200 шт. люмінесцентних ламп за умови, що обладнаний полігон розміщений на відстані 3 км від населеного пункту і не забезпечує повного виключення забруднення атмосферного повітря.
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення