Готові роботи

“Математична модель очищення стічних вод магнітним полем” (ID:266035)

РозділЕкологія
Тип роботи курсова
Рік виконання 2018
Кількість сторінок 26
Зміст ЗМІСТ ВСТУП 3 1 ПОСТАНОВКА ПРОБЛЕМИ ЗАБРУДНЕННЯ СТІЧНИХ ВОД 5 2 ОПИС ПРОЦЕСУ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ МАГНІТНИМ ПОЛЕМ 8 3 ВИБІР ОПТИМАЛЬНОЇ УСТАНОВКИ 16 ВИСНОВОК 24 СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 25
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
РОЗДІЛ 2 ОПИС ПРОЦЕСУ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ МАГНІТНИМ ПОЛЕМ Магнітна обробка води є одним з фізичних методів водопідготовки - без використання хімікатів. Вона реалізується за допомогою пристроїв, що використовують постійні магніти, тобто не вимагають споживання електричної енергії. Під впливом магнітного поля відбувається зміна мікроструктури компонентів води, вода протікає через магнітне поле, в результаті утворюються тверді частинки, які не мають тенденції до адгезії на стінках водопровідних пристроїв. Основною умовою правильного використання пристроїв магнітної обробки води в технології водопідготовки є розуміння можливостей і обмежень у застосуванні даного методу. Перш за все, магнітна обробка не має нічого спільного з процесом видалення жорсткості води. Вміст кальцію та магнію у воді, яка піддавалася впливу магнітного поля, не змінюється. Формування центрів кристалізації в розчині, підданому магнітній обробці, перешкоджає виникненню відкладень накипу на стінках нагрівальних пристроїв та інших елементів системи водопостачання, а осідають нерозчинні солі легко можуть бути вилучені із системи. Принцип дії існуючих магнітних апаратів пом'якшення води заснований на...

Замовлення

Замовлення