Готові роботи

“Розвиток ІТ-технологій в сільськогосподарському землекористуванні” (ID:41250)

РозділЕкологія
Тип роботи курсова
Рік виконання 2013
Кількість сторінок 36
Зміст Вступ Розділ 1. Теоретичні засади розвитку інформаційного забезпечення в сільськогосподарському землекористуванні 1.1. Методичні аспекти ІТ-технологій в с/г землекористуванні 1.2. Світовий досвід розвитку ІТ-технологій Розділ 2. Аналіз та оцінка розвитку ІТ-технологій в с/г землекористуванні 2.1. Аналіз організаційної структури розвитку ІТ-технологій 2.2. Аналіз методичного забезпечення розвитку ІТ-технологій Розділ 3. Шляхи розвитку ІТ-технологій в с/г землекористуванні 3.1. Використання світового досвіду розвитку ІТ-технологій в Україні 3.2. Рекомендації вдосконалення законодавчого забезпечення розвитку ІТ-технологій Висновки Список використаних джерел
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення