Готові роботи

Економіка готельного господарства (ID:178635)

РозділЕкономіка
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2017
Кількість сторінок 16
Зміст 1. Поняття експлуатаційної програми готелю 2. Внутрішні і зовнішні фактори, що впливають на витрати готелю Задача 1 Плановий товарообіг ресторану становить 4470 млн.грн., валовий дохід – 2101 млн.грн., рівень валового доходу – 47%, витрати 900 млн.грн., у т.ч. змінні 300 млн.грн., постійні 600 млн.грн. Розрахувати точку беззбитковості та запас фінансової міцності ресторану Задача 2 У базовому році обсяг продажу підприємства склав 18000 тис.грн. при середньому залишку обігових активів 600 тис.грн. У звітному році оборотність обігових активів прискорилась на 3 обороти. Визначити суму вивільнених з обороту обігових активів у звітному році в порівнянні з базовим роком, якщо обсяг реалізованої продукції (обсяг продажу) у звітному році склав 19000 тис.грн. Список використаних джерел
Ціна(грн.) 40
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення