Готові роботи

Соціально-економіча характеристика Волинської області (ID:22994)

РозділЕкономіка
Тип роботи реферат
Рік виконання 2011
Кількість сторінок 16
Зміст ЗМІСТ: І. Загальні дані про Волинську область ІІ. Демографічна характеристика регіону ІІІ. Роль господарського комплексу регіону в економіці України ІV. Роль регіону у прискоренні економічного і соціального розвитку країни V. Зовнішньоекономічні зв’язки регіону VI. Інвестиційна привабливість регіону VII. Валова додана вартість на душу населення VIIІ. Структура ВДВ за галузями її формування у регіоні ІХ. Співвідношення ВДВ і обсягів капітальних вкладень Х. Фінансове забезпечення регіонального розвитку. Список використаних джерел
Ціна(грн.) 20
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення