Готові роботи

Роль держави у сучасній економіці (ID:248234)

РозділЕкономіка
Тип роботи курсова
Рік виконання 2018
Кількість сторінок 31
Зміст Зміст Вступ Розділ 1. Значення держави у становленні та розвитку ринкової економіки 5 1.1. Еволюція теоретичних уявлень про роль держави в ринковій економіці 1.2. Суть та значення державного регулювання економіки Розділ 2. Роль держави у сучасній економіці 2.1. Функції сучасної держави 2.2. Особливості державного регулювання економічних процесів в Україні Висновок Список використаної літератури
Ціна(грн.) 250
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення