Готові роботи

“Аналітична доповідь по книзі Джона Перкінса «Сповідь економічного вбивці»” (ID:265488)

РозділЕкономіка
Тип роботи аналітична робота
Рік виконання 2018
Кількість сторінок 3
Зміст Без плану
Ціна(грн.) 30
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
Книга Джона Перкінса стала для мене своєрідним відкриттям в міжнародних економічних відносинах, не можу сказати, що вірю всьому написаному, але це є схожим на правду. Актуальність даної книги пов’язана з тим, що кредити стали частиною нашого життя, його нормою. Практично кожна країна є залежною від іншої кредитними відносинами. Проте, ми не замислюємося, що борг - це нова, більш довершена, форма в'язниці. Цілі країни є в’язнями завдяки своїм боргам перед США, Світовим банком, Міжнародним валютним фондом та іншими основними економічними гравцями. Звичайно, ця книга буде корисною для економістів, політологів, і навіть тих, хто не знає про повсякденні злочини капіталізму. Імперіалістичний та капіталістичний рух настільки сильний і настільки поширений, що він став основною причиною більшості воєн, забруднення навколишнього середовища, голодування, і як наслідок: вимирання народів та геноцидів. Можна сказати, що створився тіньовий підземний світ, створений грабіжницькою системою капіталізму, для якого головним виступають гроші.

Замовлення

Замовлення