Готові роботи

“Функціонування валютного ринку в Україні”

Предмет Економіка
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 42
Зміст Вступ 1 Основи функціонування валютного ринку 1.1 Валюта і валютний курс 1.2 Основні операції, що проводяться суб’єктами ринку. Структура валютного ринку 1.3 Види операцій з валютою 1.4 Функціонування валютного ринку в Україні 2 Здійснення операцій на валютному ринку 2.1 Валютне регулювання і валютний контроль 2.2 Здійснення операцій на міжбанківському валютному ринку 2.3 Валютний дилінг у банках 3 Переміщення та перказ валюти за межі України. Використання її на теріторії нашої держави. Українська міжбанківська валютна біржа 3.1 Переміщення валюти через митний кордон України 3.2 Правила переказу іноземної валюти за межі України 3.3 Використання готівкової валюти на території України 3.4 Українська міжбанківська валютна біржа Висновки Перелік використаної літератури
Ціна(грн.) 40
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення