Готові роботи

“Структура, основні функції та розвиток ринку цінних паперів України”

ПредметЕкономіка
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 32
Зміст Вступ Розділ 1. Теоретичні аспекти ринку цінних паперів України 1.1. Сутність та завдання ринку цінних паперів України 1.2. Категорії учасників операцій на ринку цінних паперів 1.3. Розподіл ринку цінних паперів за принципом організації 2. Правове забезпечення ринку цінних паперів України 3. Основні функції ринку цінних паперів України 4. Стан розвитку ринку цінних паперів України Висновки Список використаної літератури та джерел Додаток 1
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення