Готові роботи

“Перетворення форм власності. Роздержавлення та приватизація”

ПредметЕкономіка
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 27
Зміст ВСТУП 1. Трансформація форм власності в Україні 2. Державні органи управління, основні форми, принципи, завдання, цілі, способи й методи, суб’єкти й об’єкти приватизації в Україні 2.1 Державні органи та законодавчі акти приватизації 2.2 Форми роздержавлення та приватизації 2.3 Принципи приватизації 2.4 Завдання та цілі приватизації 2.5 Способи та методи приватизації 2.6 Об’єкти та суб’єкти приватизації 3. Стан та проблеми приватизації в Україні 3.1 Три етапи приватизації 3.2 Хід приватизації у 2008 році 3.3 Реформування форм власності у м.Запоріжжі 3.3.1 Приватизація об’єктів комунальної власності 3.3.2.Земельні ресурси 3.3.3 Передача до комунальної власності ВИСНОВКИ ПЕРЕЛІК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Ціна(грн.) 60
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення