Готові роботи

“Відтворення та зайнятість трудових ресурсів”

Предмет Економіка
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 35
Зміст ВСТУП 1 ВІДТВОРЕННЯ ТРУДОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ НА УКРАЇНІ 2 ЗАЙНЯТІСТЬ НАСЕЛЕННЯ, БЕЗРОБІТТЯ ТА ЇХ ПРОБЛЕМИ НА ПОЧАТКОВОМУ ЕТАПІ СТАНОВЛЕННЯ РИНКУ 1.1 Поняття зайнятості та безробіття 1.2 Проблеми зайнятості населення України 1.3 Формування ринку робочої сили та ринку робочих місць в масштабі району 1.4 Державна політика зайнятості на Україні 1.5 Вирішення проблем зайнятості в зарубіжних країнах 3 СОЦІАЛЬНА ПОЛІТИКА ДЕРЖАВИ ДО ПРОБЛЕМ ЗАЙНЯТОСТІ 3.1 Соціальна політика держави 3.2 Соціальний захист населення в зарубіжних країнах ВИСНОВКИ ПРОПОЗИЦІЇ ПЕРЕЛІК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Ціна(грн.) 90
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення