Готові роботи

Задачі (ID:45777)

РозділЕкономіка
Тип роботи інше
Рік виконання 2013
Кількість сторінок 6
Зміст Задача 1. 1. Скласти калькуляцію собівартість 100 пар дитячого взуття. 2. Визначити прибуток або збиток від реалізації однієї пари. Задача 2. 1. Визначити: А) вільну роздрібну ціну виробу за умови, що товар надходить у роздрібну мережу через оптову базу; Б) прибуток промислового підприємства від реалізації виробу за вільними відпускними цінами. Прибуток дорівнює 25% від собівартості. 2. Скласти структуру вільної роздрібної ціни. Відомі такі дані: - ставка акцизу 30% до вільної ціни (без ПДВ). ПДВ – 20% до вільної відпускної ціни; - вільна відпускна ціна (з ПДВ) – С, грн. - Оптова націнка – Д%; - Торговельна націнка – 15%. Задача 3. Визначити ціну з урахуванням попиту на товар. Вихідні дані: Питомі змінні поточні витрати, пов‘язані з виробництвом та продажем товару, грн./шт. 8 Постійні поточні витрати, пов‘язані з виробництвом та продажем товару, тис. грн./рік 25 Інвестиції в основний капітал, який необхідний для організації виробництва товару, що буде продаватися, тис. грн/рік. 43 Інвестиції в обіговий капітал, необхідний для організації виробництва товару, що буде продаватися, тис. грн./рік 100 Ставка податку на прибуток, % 30 Задача 4. Визначити ціну методом цільового прибутку. Вихідні дані. Питомі змінні поточні витрати, пов‘язані з виробництвом та продажем товару, грн./шт 43 Постійні поточні витрати, пов‘язані з виробництвом та продажем товару, тис. грн/рік 40 Інвестиції в основний капітал, який необхідний для організації виробництва товару, що буде продаватися, тис. грн./рік 250 Інвестиції в обіговий капітал, необхідний для організації виробництва товару, що буде продаватися, тис. грн./рік 120 Ставка податку на прибуток,% 30 Аналіз кон‘юнктури ринку показав, що ціна на товар може бути встановлена у діапазоні 200 – 500 грн./шт. Бажана норма чистого прибутку встановлюється рівною: Ен = 0,25 грн./рік/грн.
Ціна(грн.) 60
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення