Готові роботи

Товарознавство (ID:58029)

РозділЕкономіка
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2012
Кількість сторінок 13
Зміст 5. Тара-обладнання: поняття, призначення, особливості конструкції. 19. Машини для нарізування заморожених продуктів, їх види, будова, правила експлуатації. 29. Законодавство України про відповідальність за порушення вимог застосування і використання реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі. 39. Торговельні автомати: поняття, призначення. Класифікація та умови позначення торговельних автоматів. 46. Обладнання для продажу пива та квасу: види, будова, принцип дії.
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення