Готові роботи

“Економічна глобалізація та її соціально- економічні наслідки”

ПредметЕкономіка
Тип роботи бакалаврська
Рік виконання 2008
Кількість сторінок 109
Зміст Вступ Розділ I.Теоретичні аспекти формування соціальних детермінант економічного розвитку в умовах глобалізації. 1.1Глобалізація, як фактор економічного розвитку 1.2 Поняття та сутність процесу глобалізаці світової економіки 1.3Інституціональне вивчення глобальних проблем.на міжнародному рівнi Розділ II. Показники соціально-економічного механізму господарського зростання в умовах поглиблення єдності світу 2.1 Роль ТНК у прискоренні сучасних глобалізацій них просесів у світовому господарстві 2.2 Соціальна динаміка світового економічного розвитку 2.3Аналіз та тенденції розвитку міжнародного господарства в умовах світової економічної кризи Розділ III Соціально-економічні наслідки глобалізаці, шляхи їх подолання: досвід для України 3.1Соціально- економічні показники глобалізації 3.2 Безробіття та шляхи його скорочення в умовах глобалізації 3.3Соціальна динаміка регіонів Українию Висновки Література
Ціна(грн.) 500
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення