Готові роботи

Місце України на міжнародному ринку транспортних послуг (ID:65454)

РозділЕкономіка
Тип роботи курсова
Рік виконання 2013
Кількість сторінок 56
Зміст ВСТУП РОЗДІЛ 1. Теоретичні засади, дослідження та значення транспортних послуг на міжнародному ринку 1.1. Зміст терміну транспортні послуги та виробничий процес 1.2. Характеристика видів транспортних послуг Висновки до розділу РОЗДІЛ 2. Аналіз динаміки розвитку ринку транспортних послуг 2.1 Аналіз стану та проблем основних галузей світового ринку транспортних послуг 2.2 Україна на міжнародному ринку транспортних послуг 2.3 Актуальні проблеми правового регулювання ринку транспортних послуг в Україн Висновки до розділу РОЗДІЛ 3. Перспективи розвитку ринку транспортних послуг в Україні 3.1 Вирішення проблем українського ринку транспортних послуг 3.2 Рекомендації щодо вдосконалення правового регулювання України Висновки до розділу ВИСНОВКИ СПИСОК ДЖЕРЕЛ ПОСИЛАНЬ ДОДАТКИ
Ціна(грн.) 400
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення