Готові роботи

Ефективність виробництва (ID:12717)

РозділЕкономіка підприємства
Тип роботи курсова
Рік виконання 2010
Кількість сторінок 56
Зміст Вступ Розділ 1 Теоретичні основи планування в системі управління виробництвом 1.1 Сутність, види та методи планування на підприємстві 1.2 Сутність та фактори здійснення виробничої діяльності підприємства 1.3 Методика визначення показників ефективності управління виробничою діяльністю підприємства Розділ 2 Місце і роль планування в системі управління виробництвом на ПП «Фіш Ка» 2.1 Загальна характеристика ПП «Фіш.Ка» 2.2 Аналіз основних показників виробничої діяльності Пп «фіш.ка» 2.3 Аналіз виробничої потужності ПП «Фіш Ка» Розділ 3 Шляхи удосконалення методів планування в системі управління ПП «Фіш Ка» 3.1 Обгрунтування збільшення виробничої потужності ПП «Фіш.Ка» 3.2 Визначення показників ефективності планування на ПП «Фіш Ка» Висновки Список використаної літератури Додатки
Ціна(грн.) 150
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення