Готові роботи

Економіка, організація і планування виробництва (ID:13192)

РозділЕкономіка підприємства
Тип роботи курсова
Рік виконання 2007
Кількість сторінок 30
Зміст Вступ 1. Обґрунтування типу виробництва і методу організації виробничого процесу 2. Розрахунок фондів часу роботи обладнання і робітників 3. Розрахунок партії деталей 4. Визначення трудомісткості річної програми дільниці 5. Розрахунок кількості основного технологічного обладнання та його завантаження 6. Характеристика основних фондів дільниці 7. Розрахунок чисельності працюючих на дільниці 8. Розрахунок вартості матеріалів на деталь 9. Розрахунок енергопотреби дільниці 10. Розрахунок фонду оплати працюючих дільниці 11. Розрахунок кошторису витрат на утримання та експлуатацію обладнання 12. Розрахунок кошторису цехових витрат 13. Розрахунок калькуляції собівартості деталі 14. Техніко-економічні показники роботи дільниці Висновки Список використаної літератури Додатки
Ціна(грн.) 150
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення