Готові роботи

Черкаський комерційний коледж, Варіант №25, Товарознавство непродовольчих товарів, №3064 (ID:16711)

РозділЕкономіка підприємства
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2006
Кількість сторінок 18
Зміст 1.Засоби для прання і миття для догляду за житлом характеристика асортименту споживних властивостей вимоги до якості 2.Ножові вироби і столові прибори Приладдя для вікон і дверей замки асортимент вимоги до якості марклвання зберігання 3.Шовкові і вовняні тканини споживні властивості класифікація характеристика асортименту 4.Класифікація та характеристика асортименту верхнього трикотажу, білизни 5.Металева галантерея, споживні властивості, класифікація, характеристика асортименту, вимоги до якості, маркування, паювання зберігання та догляд Література
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Інші роботи з даної категорії:

Замовлення

Замовлення