Готові роботи

Капітал підприємства (ID:232941)

РозділЕкономіка підприємства
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2018
Кількість сторінок 28
Зміст 1. Методичні підходи до оцінки вартості позикового капіталу. Характеристика факторів, що впливають на рівень ризику руху капіталу ТЕСТИ 1. Економічна сутність капіталу полягає у його характеристиках: 1) капітал підприємства є основним фактором виробництва; капітал характеризує фінансові ресурси підприємства, які забезпечують дохід; 2) капітал є головним джерелом формування добробуту його власників; капітал підприємства є головним виміром його ринкової вартості; 3) динаміка капіталу підприємства є важливим барометром рівня ефективності його господарської діяльності; 4) всі відповіді правильні. 2. Вартість чистих активів підприємства: 1) МОАв = ЧА – ВАО; 2) ЧА = А – ПК; 3) К = ВК/ЗК; 4) немає вірної відповіді. 3. Управління структурою капіталу зводиться до таких основних напрямів: 1) установити оптимальні пропорції використання власного й позикового капіталу; 2) забезпечити залучення на підприємство необхідних видів і обсягів капіталу для формування розрахункових показників його структури; 3) рівень оподаткування прибутку; 4) відповіді 1,2. 4. За цілями використання капітал поділяється на такі види: 1) позиковий; 2) спекулятивний; 3) виробничий; 4) всі відповіді правильні. 5. Основні принципи формування капіталу підприємства: 1) урахування перспектив розвитку господарської діяльності підприємства; забезпечення відповідності обсягу капіталу, який залучається, до обсягу активів підприємства; 2) забезпечення оптимальності структури капіталу з позицій ефективного функціонування; забезпечення мінімізації витрат щодо формування капіталу з різних джерел та забезпечення високоефективного використання капіталу в процесі господарської діяльності; 3) відповіді 1,2; 4) відповідь 2. 1. Надати стислу характеристику підприємства, на базі якого буде здійснено дослідження капіталу 2. На основі балансу підприємства розрахувати абсолютні та відносні зміни величини основного капіталу, оборотного, виробничого капіталу підприємства на кінець року порівняно з початком. Проаналізувати динаміку структури капіталу за об’єктом його вкладення. Результати аналізу представити у табличній формі (табл.1). Таблиця 1 - Динаміка величини та структури капіталу за об’єктом його вкладення ПОКАЗНИКИ початок року кінець року зміни тис. грн. % до заг.велич. тис. грн. % до заг.велич Абсол Відн. Структурні 3. Розрахувати показники ефективності використання основного, оборотного та виробничого капіталу. Результати аналізу представити у табличній формі. 4. Проаналізувати рівень забезпеченості запасів джерелами їх формування. За результатами аналізу побудувати модель фінансової стійкості. СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення