Готові роботи

Практична робота Авіаційний ун-т (ID:24289)

РозділЕкономіка підприємства
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 18
Зміст ПОСТАНОВКА ЗАДАЧІ КУРСОВОЇ РОБОТИ Визначити ефективність виробництва продукції на підприємстві до і після залучення інвестицій та вибрати кращий з варіантів інвестування. ЗМІСТ КУРСОВОЇ РОБОТИ Курсова робота складається з розділів: 1. Визначення загальної вартості та структури основних виробничих фондів підприємства. 2. Визначення річної потреби обігових коштів підприємства. 3. Визначення кошторису витрат та собівартості одиниці продукції підприємства. 4. Розрахунок показників ефективності виробництва. 5. Обґрунтування і вибір кращого варіанта залучення інвестицій.
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення