Готові роботи

Методологічні аспекти організації заробітної плати та формування фонду оплати праці бюджетної організації (ID:25729)

РозділЕкономіка підприємства
Тип роботи дипломна
Рік виконання 2011
Кількість сторінок 109
Зміст ВСТУП РОЗДІЛ1 ЗАРОБІТНА ПЛАТА, ЯК ОСНОВНИЙ ФАКТОР МОТИВАЦІЇ ПРАЦІ 1.1 Роль мотивації та стимулювання праці державних службовців 1.2 Економічна сутність та стимулююча функція заробітної плати 1.3 Розвиток системи стимулювання праці в структурі мотиваційного механізму РОЗДІЛ2 ДОСЛІДЖЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ОПЛАТИ ПРАЦІ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ В УПРАВЛІННІ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ (м.Павлоград) 2.1 Загальна характеристика установи 2.2 Дослідження існуючих методів оплати праці в установі 2.3 Аналіз показників оцінки матеріальної зацікавленості працівників і ефективності діючого мотиваційного механізму РОЗДІЛ3 ШЛЯХИ УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ В УПРАВЛІННІ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ (м.Павлоград) 3.1 Напрямки удосконалення організації оплати праці державних службовців 3.2 Обґрунтування пропозицій щодо покращення оплати праці службовців Управління Пенсійного фонду України в м.Павлоград ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ Додатки
Ціна(грн.) 700
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення