Готові роботи

“ФОРМУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ПРИБУТКУ ПІДПРИЄМСТВА”

Предмет Економіка підприємства
Тип роботи магістерська
Рік виконання 2008
Кількість сторінок 150
Зміст ЗМІСТ: ВСТУП................................... РОЗДІЛ І. Теоретичні засади формування та використання прибутку на підприємствах 1.1. Сутність, класифікація та функції прибутку. Система управління прибутком підприємства........................................................ 1.2. Особливості формування прибутку підприємства........ 1.3. Напрями використання прибутку підприємства.................................... 1.4. Методичні підходи до оцінки прибутковості підприємства.................... Висновки до розділу І.......................................................... РОЗДІЛ ІІ. Техніко-економічна характеристика ДП АТ «Київхліб» «Хлібокомбінат №10» 2.1. Стан та перспективи розвитку хлібопекарської галузі в Україні.................... 2.2. Загальне ознайомлення з підприємством........................ 2.3. Аналіз обсягів виробництва та реалізації продукції...... 2.4. Аналіз виробничого потенціалу підприємства........... 2.5. Аналіз собівартості продукції.......... 2.6. Аналіз фінансового стану підприємства.................... 2.7. Технологія виробництва пшеничного хліба................. 2.8. Охорона праці на підприємстві.......................... Висновки до розділу ІІ...................................................... РОЗДІЛ ІІІ. Аналіз формування та використання прибутку ДП АТ «Київхліб» «Хлібокомбінат №10» 3.1. Аналіз джерел формування прибутку підприємства............ 3.2. Напрями використання прибутку підприємства..................... 3.3. Аналіз прибутковості діяльності підприємства........ Висновки до розділу ІІІ............................................. РОЗДІЛ ІV. Удосконалення формування та використання прибутку підприємства 4.1. Резерви збільшення прибутку Хлібокомбінату №10..... 4.2. Напрями оптимального використання прибутку для збільшення прибутковості підприємства................. Висновки до розділу ІV.................................................. ВИСНОВКИ....................................................................... СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ЛІТЕРАТУРНИХ ДЖЕРЕЛ........... ДОДАТКИ......................................
Ціна(грн.) 1300
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення